מפוח אוויר קטן

ישנה שורה ארוכה של מתקנים באמצעותם תוכלו לאוורר ולסנן אוויר מעשן, ריחות רעים וחלקיקים מזיקים שמרחפים בו, אבל במקרים רבים גם מפוח אוויר קטן יכול לעשות את העבודה בצורה מיטבית. מפוחים הם כמובן התקנים, שניתן למצוא במגוון רחב של מוצרים ותפקידם הוא להניע אוויר במהירות גבוהה. מפוחים קטנים, כמו כל מפוח אחר, מבצעים תמיד את אותה פעולה של הנעת אוויר מסביבתם הלאה, אבל בכל מפוח ניתן ליצור דגש סביב משיכת האוויר או סביב דחיפת האוויר ובשורות הבאות נסביר את המשמעות.

לחיוג לחצו כאן 1-700-555-846
ליצירת קשר לחצו כאן

אוורור וסינון אוויר – פעולה של משיכת אוויר

אם נבחן את המזגן בבית או במשרד, נגלה שבתוכו מותקן מפוח גדול שאחראי על דחיפת האוויר הקר או החם, שמיועד למזג את הטמפרטורה בחלל הפנימי בו מותקן המזגן. מפוח זה חייב למשוך אוויר על מנת לדחוף אותו הלאה, אבל המטרה המרכזית שלו היא לדחוף את האוויר בצורה יעילה על מנת להשיג פיזור כמה שיותר נרחב של האוויר בחלל החדר. לעומת זאת, כאשר אנחנו מציבים מפוח אוויר קטן בסדנת מלאכה, במפעל או בחלל סגור לצורך אוורור, המטרה שלנו היא בעיקר למשוך את האוויר בצורה יעילה ולאפשר כניסה של אוויר נקי במקומו. בהתאם לכך, יש לבחון גם את דגם המפוח שמזמינים על מנת להבטיח שאתם מזמינים את הדגם שיכול לתת לכם את המענה המיטבי לאוורור וסינון אוויר, בראש ובראשונה על ידי משיכת/ יניקת האוויר בצורה יעילה.

למה דווקא מפוח אוויר קטן?

ובכן, גודל המפוח המתאים לכם הוא גודל המפוח שממלא את התפקיד שלו בסינון האוויר ובאוורור החלל הסגור. כך למשל, אם מדובר במפעל גדול, מן הסתם יידרש מפוח גדול יותר, שיוכל למשוך כמות גדולה של אוויר ולהוביל אותו אל מחוץ לחלל הפנימי. בבתי מלאכה קטנים, במשרדים, בחללים קטנים סגורים ואפילו בבתי עסק בקומות תת קרקעיות, יכולים מפוחים קטנים למלא את המשימה בצורה יעילה מאוד ללא צורך במפוח גדול שתופס נפח מיותר בחדר. יחד עם זאת, בחירת המפוח צריכה להתבסס פחות על שאלות של נראות ועיצוב ויותר על שיקולים של אוורור וסינון אוויר. בכדי להבטיח שאתם מזמינים את המפוח הנכון, הן מבחינת כושר משיכת ודחיפת האוויר שלו והן מבחינת הספק האוויר שהוא יכול להניע, כדאי להתייעץ עם איש מקצוע ולוודא שהמפוח שאתם מזמינים אכן יאפשר לכם ליהנות מאוויר נקי וחיוני בכל עת.

חברת סובפלים היא חברה אירופאית ותיקה, המתמחה בייצור פתרונות לאוויר נקי בתעשייה ומערכות סינון אוויר ומנהלת בישראל את אחת מהשלוחות החשובות שלה בעולם. בשלוחה הישראלית של סובלפלים תוכלו למצוא מגוון רחב של פתרונות אוורור וסינון אוויר לבתי מלאכה, מפעלים וחללים סגורים ובכלל זה גם שלל דגמי מפוחים קטנים, וכן תוכלו ליהנות מייעוץ מקצועי של הטובים ביותר בתחום. לקבלת מידע נוסף וביצוע הזמנות, צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 1-700-555846 ונשמח לענות על כל שאלותיכם.

מוצרים קשורים

מפוח 1800 VMK

מפוח 1800 VMK

מפוח VMS

מפוח VMS

מפוח TEF

מפוח TEF

 

לכל המפוחים התעשייתיים >>

צור קשר