מפוח יניקה

חללים בהם מתרחשים תהליכים או תנאים, שיוצרים פגיעה באיכות האוויר, חייבים לעבור תהליך של אוורור על מנת לאפשר סביבה נעימה לשהות בה ועוד יותר מכך, על מנת להבטיח שהאוויר במקום הוא בריא לנשימה ואינו מזיק. אוורור של חללים סגורים כמו בתי מלאכה, מפעלים וחללים תת קרקעיים, יכול להתבצע בצורות שונות, חלקן יעילות יותר וחלקן יעילות יותר, אך הפתרון הטוב והפשוט ביותר הוא התקנה של מפוח יניקה.

לחיוג לחצו כאן 1-700-555-846

ליצירת קשר לחצו כאן

מה זה בדיוק מפוח יניקה?

ככלל, כל מפוח נשען בדיוק על אותו מודל של פעולה – יניקת אוויר מכיוון אחד והנעתו הלאה. יחד עם זאת, ישנם מפוחים ששיא העוצמה שלהם הוא דווקא בכושר הדחיפה שלהם את האוויר בעוד אחרים מצטיינים בעיקר במשיכת האוויר או ביניקתו. ממש כמו מאוורר שנראה כמעט זהה לוונטה, אך המאוורר מצטיין בדחיפת האוויר האמביינטי המקיף אותו, בעוד ונטה מצטיינת ביניקת האוויר האמבטיינטי המקיף אותה. מפוחי יניקה נבדלים מפתרונות ונטה בכך שכושר היניקה שלהם גבוה הרבה יותר, כך שהשפעתם ניכרת עמוק יותר אל תוך החלל שאותו הם מיועדים לאוורר. כך למשל, בעוד שוונטה יכולה להיות יעילה במידה מסוימת באוורור חדר שירותים, היא תתקשה מאוד לאוורר בית מלאכה או מפעל עמוס בגזים, עשן או חלקיקים המתפזרים באוויר. מפוח יניקה, לעומת זאת, יונק את האוויר בעוצמה גבוהה שמאפשרת לשאוב אוויר מעומק חלל הפנים ודחיפתו אל מחוץ לאותו חלל.

כמה עולה מפוח כזה?

בהזמנת מפוח יניקה מחיר המפוח יכול להשתנות מאוד בהתאם למודל הפעולה שלו, לגודל שלו, לגודל המנוע וכמובן לאיכות הייצור והחומרים הכוללת. יחד עם זאת, אם אתם מחפשים מפוח יניקה בכדי לאוורר את בית המלאכה שלכם או המפעל שלכם מחלקיקי עשן, אדי ריתוך, אדי שמן או כל רכיב מזיק אחר, אתם רוצים שהפתרון בו תבחרו גם ישיג את מטרתו. אם אתם מתמקדים בדגמים הזולים של מפוחי יניקה, תוכלו לקנות אותם בזול אבל לצאת ביוקר. ברכישת מפוח יניקה מחיר הוא הפרמטר המשני שאותו אתם רוצים לבדוק לאחר שווידאתם כי הדגם שבחרתם אכן יכול להשיג עבורכם את רמת האוורור הנדרשת לכם. זה לא אומר שאתם לא צריכים לבצע השוואת מחירים, אבל המחיר הוא לחלוטין לא הפרמטר שעל פיו נכון לבחור מפוחי יניקה או כל פתרון אחר שמיועד להשיג מטרה מוגדרת, שתלויה בתכונות המוצר ובאיכותו.

חברת סובפלים היא חברה אירופאית המתמחה בפיתוח וייצור של פתרונות אוורור וסינון אוויר ובכלל זה מציעה מגוון רחב של מפוחי יניקה איכותיים ורבי עוצמה, המסוגלים לאוורר חללים גדולים במיוחד בהם קיים עומס גבוה של עשן, אדים או חלקיקים מזהמים אחרים. הצוות המקצועי של סובפלים בישראל עומד לרשותכם ויסייע לכם לבחור את הפתרון הנכון לכם, גם מבחינה פונקציונלית וגם מבחינה תקציבית. לפרטים נוספים צרו קשר עוד היום בטלפון 1-700-555846.

מוצרים קשורים

מפוח TEF

מפוח TEF

מפוח VMA

מפוח VMA

מפוח HPF

מפוח HPF

לכל המפוחים התעשייתיים >>

צור קשר