מפוח צירי

תפקידו הבסיסי של מפוח הוא להניע אוויר מהמרחב שבצידו האחד למרחב שבצידו השני באמצעות פעולה של משיכה/ יניקה/ משיכת אוויר מחד ודחיפת אוויר מאידך. בחירת סוג המפוח לכל יישום תלויה ישירות בגודל ותצורת המרחב ממנו נשאב האוויר, בעומס המזהמים במרחב זה ובמידת ההתנגדות שחווה המפוח בדחיפת האוויר אל המרחב האחר. ביישומים בהם נדרשת שאיבה ממרחב בעל נפח גדול ו/או מרחב שיש בו עומס גדול של מזהמים ו/או מרחב שבו נדרשת עוצמת דחיפה רבה של האוויר על מנת להתגבר על התנגדות המופעלת על המפוח, הפתרון הוא מפוח לחץ גבוה.

לחיוג לחצו כאן 1-700-555-846

ליצירת קשר לחצו כאן

מהו מפוח לחץ גבוה?

מפוחי לחץ גבוה הם מפוחים המיועדים לשאוב אוויר ממרחבים בעלי עומס מזהמים גבוה או לדחוף אוויר למרחבים שמכיוונם מופעלת התנגדות גבוהה לדחיפת האוויר. מפוחים תעשייתיים אלה נבדלים בעוצמת המנוע הרבה שלהם וכן במבנה שלהם, שני פרמטרים שמיועדים להעניק למפוח את העוצמה הנדרשת לו בכדי לבצע את פעולתו. מפוחים אלה עובדים בעוצמה כל כך גבוהה עד כדי כך שמצדם האחד נוצר לחץ אוויר נמוך שיוצר זרימה מהירה של אוויר מזוהם מהחלל אותו אנו רוצים לאוורר, בעוד שמצדם השני נוצר לחץ אוויר גבוה המאפשר דחיפה חזקה של מזהמים אלה אל המרחב האחר, גם אם במרחב זה מתקיימים תנאים שיוצרים התנגדות גבוהה לפעולת הדחיפה.

האם אתם צריכים מפוח כזה?

מפוחי לחץ גבוה משמשים בדרך כלל במערכות עם צנרת להובלת אוויר עם מזהמים מוצקים או עם מזהמים בעומס גבוה במיוחד. יחד עם זאת, את המפוח ניתן להתקין גם בקו התפר שבין החלל אותו אנו רוצים לאוורר ובין החלל אליו אנחנו רוצים לדחוף את האוויר המזוהם. חשוב להבין שמפוחי לחץ גבוה הם מפוחים שפעולתם יכולה ליצור תנועת אוויר מורגשת בכל המרחב עליו הם פועלים ולא תמיד זה נדרש, בטח אם אתם לא רוצים לעבוד בתנאים של רוח תמידית. כמו בכל משימת אוורור וסינון אוויר, חשוב לבחון את המאפיינים של המרחב אותו רוצים לאוורר ואת מאפייני הזיהום באוויר ובהתאם לכך להתאים את סוג המפוח הנדרש כשדגם מפוח לחץ גבוה היא בהחלט אופציה. אם נרצה לנסח זאת בקצרה: אם אינכם מצליחים לאוורר את המרחב הנדרש ואינכם מצליחים להתמודד עם עומס המזהמים באוויר באותו מרחב, מפוחי לחץ גבוה יכולים להעניק לכם בדיוק את הפתרון אותו חיפשתם.

חברת סובפלים היא חברה אירופאית מובילה, המתמחה בפיתוח וייצור פתרונות מתקדמים לסינון אוויר ואוורור של חללים ומרחבים בכל גודל ובכל עומס של מזהמים. שלוחת סובפלים ישראל מציעה לכם את המפוחים הטובים ביותר בשוק עם מגוון רחב של פתרונות לכל אתגר אוורור, לרבות באמצעות מפוח לחץ גבוה. לפרטים נוספים וקבלת ייעוץ מקצועי לפני הזמנת פתרון אוורור מתאים, צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 1-700-555846.

מוצרים קשורים

מפוח VMS

מפוח VMS

מפוח TEF

מפוח TEF

מפוח VMA

מפוח VMA

 

לכל המפוחים התעשייתיים >>

צור קשר