מפוח שאיבה

מחפשים פתרון אפקטיבי לפינוי עשן, אדים, ריחות רעים או כל מזהם אחר באוויר בתוך חלל סגור? מפוח שאיבה הוא ללא ספק אחד הפתרונות הטובים ביותר שעומדים לרשותכם. האפקטיביות של מפוח השאיבה נובע לא רק מהיכולת שלו להשיג פינוי מיטבי של מזהמים באוויר מתוך חללים גדולים יחסית, אלא גם מיעילות האנרגיה הגבוהה שלו והיכולת שלו לעבוד ברצף בעלויות אנרגיה נמוכות מאוד.

לחיוג לחצו כאן 1-700-555-846

ליצירת קשר לחצו כאן

מהו מפוח שאיבה ואיך הוא עובד?

ובכן, מפוח ככלל הוא אמצעי שמטרתו היא להניע אוויר ממרחב אחד למרחב אחר באמצעות שאיבה/ יניקה ודחיפה הלאה. מפוחים תעשייתיים שונים יודעים להתמודד עם אתגרים שונים ומיועדים למלא מטרות שונות, כשאחד הפרמטרים החשובים ביותר בהתאמת מפוח למרחב בו הוא מוצב הוא עוצמת השאיבה מול עוצמת הדחיפה של האוויר. כך למשל, ישנם מפוחים שעיקר היעילות שלהם נובעת מכוח דחיפה רב של האוויר הנשאב על ידם ואלו מתאימים בעיקר לקווי ייצור או מרחבים בהם האוויר הנדחף הלאה מהמפוח עלול להיתקל בהתנגדות גבוהה. מן הצד השני, מפוחים המיועדים לאוורור וסינון אוויר הם מפוחים שעיקר היעילות שלהם היא בכוח ובמהירות השאיבה שלהם וביכולתם לשאוב אוויר גם מעומק החלל ולא רק מחלל האוויר המקיף אותם במרחב המיידי. מפוחי שאיבה הם בדיוק המפוחים האלה שיודעים לבצע שאיבה מאוד אפקטיבית ולפנות את האוויר מהמרחב לטובת אוורור ופינוי מזהמים באוויר.

היכן ניתן להציב את המפוח?

מפוח אוויר הוא מפוח המותקן בדרך כלל על גבי קיר המעטפת של המרחב אותו רוצים לאוורר, כך שפתח השאיבה שלו פונה אל המרחב אותו רוצים לאוורר בעוד פתח דחיפת האוויר פונה אל מרחב החוץ אליו מוביל המפוח את העשן, האדים, הריחות הרעים ואת המזהמים האחרים באוויר. ישנן מערכות מורכבות ומתוחכמות לאוורור וסינון אוויר בכל חלל ואלו כוללות בתוכן מפוחים מסוגים שונים, המותקנים לאורך תעלות פינוי אוויר. יחד עם זאת, מפוח שאיבה הוא מפוח שיודע לפעול בפני עצמו ומציג יעילות גבוהה מאוד ביחס לוונטה ולפתרונות אוורור אלטרנטיביים נוספים. לרשותכם גם האפשרות להיעזר במפוח נייד אותו תוכלו להציב על גבי חלון או מול פתח הכניסה למבנה ועל פי הצורך לנייד אותו במבנה למרחבים בהם נדרש אוורור בדחיפות רבה יותר. בכל מקרה, בחירת המפוח צריכה להיעשות בסיוע ייעוץ מקצועי, על מנת להתאים לכם את סוג המפוח בעל העוצמה ושיטת הפעולה המתאימה ביותר עבורכם ועבור החלל אותו אתם רוצים לאוורר.

חברת סובפלים היא חברה אירופאית המתמחה בפיתוח וייצור של פתרונות תעשייתיים לסינון אוויר ואוורור ובכלל זה מציעה מבחר דגמים של מפוחי שאיבה. מפוחי סובפלים ניתנים להתאמה לכל תעלה בקטרים סטנדרטים וניתנים להתקנה בקלות במעברי קירות עם הכנה מתאימה. לבחירת המפוח המתאים לכם, התקשרו אלינו עוד היום לטלפון 1-700-555846 והצוות המקצועי של סובפלים ישראל ישמח לסייע לכם לעשות את הבחירה הנכונה לכם ביותר.

מוצרים קשורים

מפוח VMA

מפוח VMA

מפוח TEF

מפוח TEF

מפוח VMS

מפוח VMS

לכל המפוחים התעשייתיים >>

צור קשר