סינון אבק

פתרונות סינון אבק מתקדמים

חברת סובפלים מציעה קשת רחבה של פתרונות סינון אבק למגוון תעשיות וסביבות עבודה. כבר למעלה מ- 3 עשורים שאנו מתמחים בכל הקשור למערכות אוורור וסינון, ובכלל זאת מסננים ומערכות סינון מרכזיות הניתנות להתאמה מלאה לצרכי ודישות הלקוח. חברתנו מקפידה בכל עת לפתח את מוצריה ולהשקיע במחקר וייצור של פתרונות מתקדמים וחדשניים, למען יצירת סביבת עבודה בריאה ובטוחה יותר מחלקיקי אבק למיניהם עבור העובדים.

עם כל ולקוח ובכל פרויקט, אנו מקפידים על הבנה מלאה של הצרכים ודגש על שביעות הרצון של הלקוח, עימו אנו מקיימים מערכת יחסים ארוכת טווח. בתוך כך, אנו חותרים תמיד למתן פתרונות מוכחים, יעילים, אמינים, עמידים ומיטביים, בניצולת אנרגטית גבוהה ובמחירים משתלמים במיוחד בהשוואה לשוק העולמי. כל מסנני האבק לתעשייה שחברתנו מייצרת ומשווקת, עומדים בדרישות האיכות ובסטנדרטים העולמיים הקפדניים ביותר, עם בקרת איכות המבוצעת בכל שלבי הייצור. כמו כן, במידת הצורך נספק ייעוץ ותכנון בתחום האוורור ליועצים ומתכנני מערכות, למהנדסים, ממנהלי ייצור ובעלי תפקידים נוספים, ונלווה את הפרויקט לכל אורכו – החל בתכנון, דרך ההתקנה וההפעלה, וכלה בתחזוקה השוטפת.

ליצירת קשר לחצו כאן
ליצירת קשר לחצו כאן 1-700-555-846

מסנני אבק לצרכים מגוונים

מבין פתרונות סינון האבק של חברתנו, בולט מקומו של מסנן אבק תעשייתי. מדובר במגוון מסננים הנבדלים זה מזה ביכולות סינון האבקות שלהם, בספיקה, בתצורה, בהתאמה לחללים, לחומרים ולסביבות עבודה שונות, בהיותם נייחים או ניידים, ועוד. אנשי המקצוע של חברתנו ישמחו לעמוד לרשותכם כדי לספק הכוונה לעבר הפתרונות המתאימים ביותר עבורכם.

דוגמא אחת מיני רבות אחרות מהווים מסנני SFL שנועדו בעיקר ליישומים המובילים לפליטת אבק בריכוזים גבוהים, שאיננו דביק או נפיץ. מדובר במסננים מסוג קרטריג’ים שטוחים בעלי יכולת ניקוי עצמית המסוגלים לטפל באבק קשה מסוגים שונים, כגון גיר, גרפיט, פיברגלאס וכיוצא בזאת. הם מהווים חלק ממערכות סינון אבק מרכזיות שחברתנו מציעה, בעלות יכולות ניקוי עצמי יעילות במיוחד. העיצוב המודולארי של המסנן מאפשר להגדיל את ספיקת הפילטרים בהתאם לצורך, ולהתאים את העבודה לפי צרכים של עבודות ריתוך, חיתוך פלזמה, ליטוש, והשחזה, סינון אבקות, יניקת אבק, לתעשיית המזון, תעשיות כימיות, תעשיות מתכת, כרייה, כבישה והיתוך, חומרי בניין ועוד.

דוגמא נוספת הינה מסנן DCSC-M-6. מדובר במסנן נייד לאבק ועשן הנוצרים בתהליכי ליטוש, השחזה וריתוך של חומרים מגוונים. הוא מתאים לעמדות עבודה משתנות או קבועות, כאשר רמת ההרעשה הנמוכה שלו ומבנהו הקומפקטי, הופכים אותו מתאים הן לחללים קטנים ומעבדות והן לאולמות ייצור גדולים ומפעלים. פעולתו מתבססת על יניקה מקומית של עשן ואבק מסוגים שונים שנפלטים בתהליכי העבודה, כאשר האוויר המזוהם מנוקה בצורה מכאנית דרך המפגש עם הפילטר. כך נפלט אל חלל הייצור האוויר המסונן.

יש לציין כי בדגם זה מתאפשרת יניקה בו זמנית משתי זרועות, או לחילופין יניקה מוגברת דרך זרוע אחת. בנוסף, יש לו פילטר אנכי נוח לתחזוקה ותפעול, עוצר גיצים דו שלבי, מד לחץ אלקטרוני, חיווי עם נורת לד וצליל, מערכת ניקוי עצמי המבוססת על הפרשי התנגדות, הפעלת הכיבוי האוטומטי בעת כיבוי המפוח, ושליטה על הפעלת המערכת באופן ישיר מכונס היניקה שעל הזרוע.

מערכות סינון אבק מרכזיות

כאמור, חברת סובפלים מציעה גם מערכות סינון אבק מרכזיות. דוגמא נאה לכך מהווה מערכת Diluter שהמיועדת לאולמות ייצור עם פליטות של אבק ועשן בריכוזים גבוהים. מדובר במערכת שמדללת את הריכוזים על ידי שאיבת האוויר המזוהם, סינונו וערבוב של עם אוויר נקי. למערכת הזו יש פילטר המנטר בקביעות את מידת הזרמת האוויר הרצויה, ואליו מצטרפים ג’טים חזקים במיוחד בעלי יכולת זריקת אוויר עד למרחק של 50 מטרים מהמסנן. על כן, מערכת זו מצוינת למפעלים שבהם העבודה נעשית במספר נקודות ועל חלקים גדולות, ו/או בנקודות משתנות ודינאמיות. יתרונותיה טמונים בין היתר בעלויות רכישה והתקנה נמוכות, בפשטות התפעול, ובעלויות תחזוקה נמוכות עקב יכולות הניקוי העצמי. מעבר לכך, המערכת תורמת לניקיון הכללי של המכונות ולפיכך חוסכת בזמן עבודה, היא תורמת מאוד להקטנת זיהומים באוויר, ובעלת רמת רעש נמוכה.

לפרטים נוספים ולקבלת הכוונה מקצועית לבחירת ותכנון פתרונות סינון אבק, הנכם מוזמנים לפנות אל חברתנו. להתרשמות ממגוון הפתרונות שמציאה סובפלים בתחום – לחצו כאן

מוצרים קשורים

מסנן חלקיקים לעומס גבוה SFL

מסנן חלקיקים לעומס גבוה SFL

מסנן שקים

מסנן שקים

מסנן נייד לאבק ועשן DCSC-M-6

מסנן נייד לאבק ועשן DCSC-M-6

 

 

צור קשר