פתרונות לשאיבת אבק, נוזלים ושבבים,  ששומרים על סביבת העבודה והמוצר שלך  נקיים

 

סביבת עבודה נקייה ובטוחה היא תנאי חשוב לאיכות ויעילות של צוות העבודה והייצור, ואחראית בסופו של דבר לאיכות גבוהה של המוצר של החברה. אבק, חלקיקי שמן, שבבים ונוזלים יכולים לגרום לבעיות של בטיחות באולם הייצור וחשיפה ארוכת טווח לחלקיקים מזיקים גם יכולים לגרום לסכנות בריאותיות חמורות לעובדים.

שאיבה של אבק ונוזלים ע”י שואב אבק ייעודי המותאם למטרתו מאפשרת טיפול מיידי ומקומי בחלקיקים המזהמים ומונעת זיהום המתפשט לאיזורים גדולים של חלל הייצור.

השואבים בואקום גבוה של סובפלים, מותאמים במיוחד לפי הדרישות לבריאות ובטיחות הנדרשים בתעשייה, משואבים המטפלים בשבבי מתכת, דרך שאיבת נוזלי סיכוך, אבק נפיץ, קורוזיבי ואברזיבי. ניתן להתאים את גודל השואב ותא הריקון לפי כמות המזהמים אותם יש לשאוב. אנו מציעים שואבים בטווח היצע רחב – משואבים קטנים, בעלי יכולת סינון אבסולוטי המתאימים לחדרים נקיים, ועד למערכות שאיבה בעלי יכולת התמודדות עם טונות של חומר כבד כמו פלטות פחם וחצץ. לשואבים התעשייתים יש יכולת ניקוי עצמי, כל זאת תוך אי התפשרות על עמידות גבוהה, תוך הפגנת יעילות גבוהה והוצאות תחזוקה נמוכות. בכך המערכות שלנו מאפשרות חיסכון כספי ניכר תוך הקטנת הזיהום.

ציוד בו נעשה שימוש

צור קשר