פתרונות לאדי שמן ואמולסיה ששומרים על הסביבה – ועל התקציב שלך

שמנים ונוזלי קירור משמשים בקנה מידה רחב ליישומים שונים של עיבוד מתכת. בעוד שחומרים אלו אינם מזיקים בצורתם הנוזלית, הרי שהם יכולים להיות רעילים ומסוכנים כאשר הם הופכים לאדים ולעשן. חשיפה ארוכה לחלקיקים מזיקים אלו יכולים לגרום לסכנות בריאותיות חמורות לעובדים.

הסיכון של התלקחות ושריפה הופך את סינון אדי השמן להכרחי לבטיחות. התעבות של אדי שמן על משטחי העבודה והמכונות מגדילים משמעותית את סכנת ההתלקחות.

יניקה וסינון של אדי שמן הם מהקשיים המורכבים ביותר בהיבט של גיהות תעסוקתית בגלל מאפייניהם הכימיים.

המסננים של סובפלים, בעלי יכולת ניקוי עצמי, מאפשרים עמידות גבוהה תוך הפגנת יעילות גבוהה, תוך הוצאות תחזוקה נמוכות. בכך המערכות שלנו מאפשרות חיסכון כספי ניכר תוך הקטנת הזיהום.

פתרונות מותאמים לצרכים שלך

הפתרונות של סובפלים לאדי שמן ואמולסיה מאפשרות שימוש חוזר בעודפי השמן ונוזלי הקירור. אנו מציעים מגוון מערכות, ממערכת קומפקטית המיועדת למכונת עיבוד שבבי אחת, ועד למערכות מודולריות המיועדות ליניקת עשן ממכונות רבות.

מותאמים לכל יישום ולכל טמפרטורה נדרשת

פתרונות הסינון של סובפלים מותאמים למגוון רחב של יישומים, בטמפרטורות שונות ובתנאי עבודה שונים. המסננים שלנו עמידים ואמינים ובמגוון המוצרים שלנו ניתן למצוא גם מסננים מכניים ואלקטרוסטטיים המיועדים לכל סוגי עשן ואדי שמן ונוזלי קירור.

ציוד בו נעשה שימוש

צור קשר