איוורור תעשייתי

קשת רחבה של פתרונות אוורור לתעשייה

אם אתם מחפשים פתרונות אוורור תעשייתי הגעתם לכתובת הנכונה. חברת סובפלים מתכננת, מייצרת, מתקינה ומעניקה שירות למגוון גדול של מערכות אוורור וסינון תעשייתי כבר למעלה משלושים שנה. ניסיוננו העשיר מאפשר להתאים פתרונות איוורור תעשייתי מתקדמים, אמינים ועמידים בעלויות נוחות וכדאיות במיוחד, עבור צרכיהם השונים של כלל מגזרי התעשייה.

שלוחת ישראל של החברה הבינלאומית ביצעה בשנים האחרונות עשרות פרויקטים עבור מפעלים בארץ, וזכתה למוניטין בזכות רמתה המקצועית הבלתי מתפשרת, הניהול המוקפד והירידה לפרטי הפרטים. זאת, תוך המידה בתקן האירופאי CE ובתקני ה- ISO הרלוונטיים. בין היתר, אנו מספקים פתרונות אוורור וסינון באמצעות יניקה מקומית, מסננים תעשייתיים מיוחדים, פתרונות סינון לעמדות עבודה, מערכות סינון לאוורור כללי ועוד, וזאת בהתבסס על מוצרים מתקדמים הניתנים להתאמה לפי דרישה.

בנוסף לכך, לקוחותינו נהנים ממחירים משתלמים במיוחד על מסננים תעשייתיים, מפוחים וזרועות יניקה במגוון רחב של דגמים, ובכך מאפשרים לעובדיהם ליהנות מסביבת עבודה בטוחה, בריאה וגם יעילה יותר. יש לציין כי לצד מוצרי סובפלים, חברתנו משמשת גם כנציגה בלעדית של מספר חברות בתחום הציוד למערכות סינון ואוורור תעשייתי, הנחשבות למצטיינות בתחומן.

לחיוג לחצו כאן 1-700-555-846

ליצירת קשר לחצו כאן

מפוחים לאוורור של עמדות עבודה וחללים

על הפתרונות השונים שמציעה חברתנו נמנים דגמים רבים של מפוחים, המצטיינים ביעילות אנרגטית גבוהה, בעמידות מעולה ובפעולה שקטה. כמו כן, הדגמים מציעים אפשרויות שונות של התקנה וספיקות משתנות לפי דרישה וצורך. לפניכם מספר דוגמאות:

– מפוחים רדיאלים TEF – מדובר במפוחים בלחץ בינוני בספיקות שבין 500 ל- 12,000 מק”ש, במבנה מרובע תוך דגש על תפעול ללא ויברציות. את המפוחים האלו ניתן להתקין על הקיר או על הרצפה, והגוף האקוסטי שלהם מייצר פעילות שקטה במיוחד.

– מפוחי VMS – אלו מפוחים שמסופקים בסט עם רגלית המאפשרת הצבה והתקנה במספר דרכים. על גבי רצפה ולניוד בין חללי המפעל מעמדה לעמדה. הם מצוידים במאיץ מאלומיניום למניעת ניצוצות, דבר המשפר את בטיחותם במקרי חירום כגון כניסה של גזים נפיצים לצנרת. מפוחים אלו מתאימים להוצאת אוויר מלא באדי שמן, פליטה ועשן ריתוך, ומציגים יכולת עבודה שבין 40 ועד 40- מעלות צלזיוס.

– מפוחי HPF – מפוחים מתוצאת חברתנו בעלי ספיקה עד 20 אלף מק”ש ולחץ סטאטי עד 4,300 פסקל, המיועדים לסביבות לא נפיצות בין 80 עד 40- מעלות צלזיוס.

להתרשמות ממפוחים תעשייתיים דרך האתר של חברתנו – לחצו כאן

שולחנות יניקה ועמדות שאיבה

עוד פתרון אוורור לתעשייה שמציעה חברתנו הינם שולחנות יניקה ועמדות שאיבה, כפי שניתן לראות בדוגמאות הבאות:

– עמדת שאיבה WT-CCM-1200  – שולחן ריתוך מקצועית הכוללת בתוכה מערכת סינון. העמדה כוללת חוצצי בטיחות, זרוע יניקה,  מנורה, רגליים מתכווננות, משטח מסתובב לטיפול בחלקים ויניקה תחתית.

– עמדת שאיבה WT-CCB-1200 – שולחן ריתוך בעלת מערכת סינון מובנית עם מפוח. המערכת יונקת ומאווררת מעשן וחלקיקים מתחתית השולחן וכן מהצד עם זרוע יניקה מתכווננת.

– שולחן השחזה וריתוך WT-CCZ-2500 – שולחן ריתוך מתקדם עם יניקה תחתית וצידית ישירות ממשטח העבודה, כולל וסת לכוונון היניקה על פי הצורך, רגליים מתכוונות וחוצצי בטיחות.

– שולחן יניקה WT-CCZ-1200 – זוהי עמדת ריתוך ויניקה אדים מתקדמת המתאימה בעיקר בתור עמדת השחזה, עם חוצצי בטיחות, רגליים מתכוונות ויניקה ישירות ממשטח העבודה.

פתרונות אוורור תעשייתי של סובפלים עומדים בסטנדרטים ובדרישות איכות עולמיות מחמירות ביותר. עם רכישתם אתם נהנים ממענה של חברה השמה את לקוחותיה במקום הראשון, ומעניקה שירות ללא דופי. אנשי המקצוע שלנו ישמחו לעמוד לרשותכם לבחירת פתרונות איוורור תעשייתי המתאימים לצרכיכם, וללוות פרויקטי סינון ואוורור מתחילתם ועד סופם לשביעות רצונכם המלאה.

מוצרים קשורים

מפוח TEF

מפוח TEF

עמדת שאיבה WT-CCM-1200

עמדת שאיבה WT-CCM-1200

 

שולחן יניקה WT-CCZ-1200

שולחן יניקה WT-CCZ-1200

 

לכל שולחנות השאיבה והיניקה >>

צור קשר